Program dla firm – Subiekt GT, NEXO PRO, Comarch – jaki system wybrać do prowadzenia biznesu?

Program dla firm – Subiekt GT, NEXO PRO, Comarch – jaki system wybrać do prowadzenia biznesu?

Subiekt GT, NEXO PRO, Comarch – jaki system wybrać do prowadzenia biznesu?

Na rynku dostępnych jest wiele programów dla firm, dzięki którym  będziesz łatwiej zarządzać swoją firmą. Które z nich wybrać i dlaczego?

Dziś zarządzanie firmą może być jeszcze prostsze. Dzięki programom można zautomatyzować wiele procesów i poświęcić odzyskany czas na dalszy rozwój swojej działalności. To także sposób, by uniknąć stresujących sytuacji i łatwiej zarządzać danymi w swojej firmie. Teraz masz wszystko w jednym miejscu!

Wśród popularnych programów dla firm można wymienić specjalne systemy do obsługi sprzedaży, finansów, księgowości, kadr i płac, zarządzania relacjami z klientami, do prowadzenia e-sklepu, czy fakturowania online.

Dostępne są całe systemy oprogramowania, które wspierają codzienne działanie każdej firmy – niezależnie od jej wielkości. Co więcej, możesz wybrać oprogramowanie, które jest idealnie skrojone na miarę Twoich potrzeb. Które programy dla firm warto wziąć pod uwagę? Jakie są ich funkcje i czy można liczyć na pomoc z ich wdrożeniem?

InsERT

To firma, która już od kilkudziesięciu lat tworzy programy dla firm. Ich oferta obejmuje oprogramowanie dla mikrofirm, małych firm oraz średnich firm. Począwszy od wystawiania faktur, poprzez rachunkowość, a skończywszy na profesjonalnej obsłudze klienta. Programów w ofercie jest naprawdę wiele, dlatego warto zastanowić się, jakiego wsparcia potrzebuje nasza firma, by podjąć najlepszą możliwą decyzję. Warto wspomnieć, że firma NT.NET jest partnerem InsERT

Dlaczego warto korzystać z InsERT?

Oprogramowanie InsERT nie tylko pomaga sprawnie zarządzać firmą, oszczędzić czas, a także uniknąć wielu stresujących pomyłek, które później mogą prowadzić do nieprzyjemnych konsekwencji. Co więcej, takie oprogramowanie daje gwarancje ograniczenia ilości dokumentów – nie musisz już przechowywać faktur w wersji papierowej, bo te trzymane są na dysku naszego komputera.

Wdrożenia oprogramowania

Tym samym dobrym pomysłem jest skorzystanie z podziału programów dostosowanych do użytkowników ze względu na wielkość firmy. Nt.net.pl jest partnerem InsERT i oferuje dodatkowe usługi związane z pakietami dla firm. Począwszy od wdrożenia i utrzymania, poprzez pomoc przy wdrażaniu, a także aktualizacje, szkolenia, dedykowane dodatki i inne.

Programy dla mikrofirm

Dzięki odpowiedniemu oprogramowaniu nawet jedno lub kilkuosobowe firmy mogą uzyskać wsparcie w sprzedaży, dokumentacji i sprawnej obsłudze klientów. To wszystko wpłynie na ich późniejsze rezultaty i codzienne zarządzanie firmą.

Polecane programy dla mniejszych firm to programy do sprzedaży, takie jak Subiekt 123, dzięki któremu można z łatwością wystawiać faktury i paragony online, mikroSubiekt do ewidencjonowania sprzedaży, Subiekt NEXO wspierający obsługę sprzedaży i magazynów, czy vendero, czyli aplikacja do tworzenia e-sklepu lub serwisu firmowego.

Do prowadzenia księgi przychodów i rozchodów przyda się takie oprogramowanie jak rachmistrz nexo oraz rachmistrz GT, a do zarządzania relacjami z klientami: Gestor nexo bądź Gestor GT.

Program dla firm - Subiekt, NEXO, Comarch, Navireo, Vendero - Jaki wybrać

Subiekt firmy InsERT

System sprzedaży Subiekt, który został stworzony dla firm, które potrzebują narzędzia, dzięki któremu całościowo obsłużą dział handlowy, sklep, punkt usługowy, czy rzemieślniczy.

Subiekt umożliwia obsługę dokumentów handlowych i magazynowych, zarządzanie informacjami o kontrahentach, obsługą opłat, tworzeniem raportów, a także pełną integracją z systemem do zarządzania relacjami z klientami, a także integracją z komputerową księgą przychodów i rozchodów.

Programy dla małych firm

Małe firmy mają już nieco inne potrzeby od tych mikro. Tutaj prócz podstawowych programów przydadzą się także te, które wspierają obsługę magazynów, kadr i płac, a także sprzedaż poprzez stronę internetową. Do prowadzenia sprzedaży i obsługi magazynów można wybrać Subiekt nexo bądź Subiekt GT, przy kadrach i płacach sprawdzi się Gratyfikant NEXO lub Gratyfikant GT, a do sprzedaży internetowej Vendero, czy Sello.

Programy dla średnich firm

Średniej wielkości przedsiębiorstwa to takie, które zatrudniają do 250 osób. Ten typ firmy wymaga już kompleksowych programów do zarządzania codziennymi zadaniami. Tym samym średnie firmy potrzebują nowoczesnych i kompleksowych rozwiązań szytych na miarę ich potrzeb. Do takich można zaliczyć zintegrowany system Navireo.

Czym jest Navireo?

Navireo to specjalny system, który ułatwia zarządzanie w firmach zarówno w Polsce, jak i za granicą. To wpływa na efektywną sprzedaż i sprawne zarządzanie firmą.

Korzystając z Navireo można zarządzać wszystkim, co aktualnie dzieje się w firmie. To narzędzie szyte na miarę, które jest doskonałe dla różnych branż, właśnie dlatego, że z łatwością można je dopasować do potrzeb klienta.

Jak zastosować Navireo w swojej firmie?

Navireo można zastosować w firmie do sprzedaży, kompleksowego zarządzania magazynem, księgowości i finansów, optymalizacji działań w zarządzaniu firmą. To elastyczne narzędzie, z ogromnym potencjałem możliwości i dostosowania do konkretnej działalności. Co więcej, Navireo nie jest skomplikowane w obsłudze, jego dużą zaletą jest gdy połączysz mnogości funkcji z łatwością korzystania z programu.

Sprzedaż z Navireo

Zalety korzystania z Navireo są warte uwagi. Oprogramowanie wspiera sprzedaż stacjonarną, internetową, detaliczną i hurtową, a także umożliwia też sprzedaż online. Dzięki Navireo wysyłanie najważniejszych informacji o towarach, cenach, statusach zamówień jest bardzo łatwe. To sprawia, że przeprowadzanie kampanii marketingowych z tym narzędziem może być jeszcze skuteczniejsze.

Zarządzanie

Odpowiednie zarządzanie pomaga firmie zmniejszyć koszty i na bieżąco zarządzać dystrybucją, towarami i terminami.

Finanse

W Navireo masz wszystkie dane takie jak kursy walut, dane kontrahentów, aktywności numeru VAT w systemie VIES, czy komunikaty z urzędów skarbowych są na bieżąco aktualizowane.

Rozwiązania informatyczne dla firm - Programy dla firm - InsERT, Comarch, Navireo, SubiektGT, NEXO PRO
Czym jest Comarch?

Comarch to system ERP, który służy do kompleksowego zarządzania przedsiębiorstwem. Tym samym dotyczy on kontroli nad księgowością i finansami, sprzedażą, obiegiem dokumentów, magazynem, kadrami i płacami, produkcją, planowaniem budżetu, a także raportami i analizami.

Jedną z najważniejszych zalet systemu ERP jest to, że pracuje się na jednej bazie danych. Oznacza to nic więcej, jak fakt, że dane wprowadzone do systemu w jednym obszarze są widoczne u innych użytkowników, w innych działach.

Gdzie wykorzystywany jest Comarch?

Systemy IT Comarch wykorzystujemy z powodzeniem w administracji publicznej, bankowości, biurach rachunkowych, dużych przedsiębiorstwach, przy działalności maklerskiej, e-commerce, faktoringu, liniach lotniczych, stacjach paliw, czy szpitali. Możliwości Comarch jest naprawdę wiele, co więcej ogrom branż znajdzie produkty szyte na miarę swoich potrzeb.

Jakie są zalety tego oprogramowania?

To oprogramowanie, dzięki któremu zarządzanie najróżniejszym kategoriami danych staje się o wiele łatwiejsze. Co więcej, ułatwia przepływ wszystkich danych, co niweluje błędy w obsłudze klienta, podejmowaniu decyzji istotnych dla firmy, czy wprowadzaniu najważniejszych zmian.

Programy do zarządzania firmą

Oprogramowanie do zarządzania firmą umożliwia zautomatyzowanie wielu procesów, które codziennie odbywają się w firmie. Niezależnie od tego, czy mamy do czynienia z mikrofirmą, małą firmą, średnią, czy też dużym przedsiębiorstwem. Prowadzenie firmy wiąże się ze specyficznymi wyzwaniami. Odpowiedź znajdziesz w programach skrojone na miarę Twoich potrzeb.

W czym mogą pomóc programy do zarządzania firmą?

Dzięki nim zarządzanie dokumentami, kadrami, płacami, finansami, sprzedażą, magazynem, czy stroną WWW będzie przebiegało płynnie. Za sprawą oprogramowania można skrócić czas pracy poświęcony na niektóre zadania. Jeszcze bardziej zadbać o obsługę klienta. A także mieć pewność, że wszystko, co najważniejsze do zarządzania firmą znajduje się w jednym miejscu. To wszystko jest niezwykle ważne, nie tylko z perspektywy dużego przedsiębiorstwa, ale także mikrofirmy.

Warto uważnie zapoznać się z ofertą oprogramowania przeznaczonych dla firm. Zdecydować się na takie, które będzie ułatwiało codzienną obsługę klienta, zarządzanie, czy optymalizację pracy w firmie. Z tego rozwiązania skorzystają wszyscy: począwszy od kadry zarządzającej, poprzez pracowników, a skończywszy na klientach. Obsługa wtedy będzie przebiegała jeszcze sprawniej.