Partner InsERT

Dyplomowany partner InsERT - jakość i doświadczenie

W świecie biznesu partnerzy, na których można polegać, są na wagę złota. Dzięki temu, że zostaliśmy wyróżnieni jako partner InsERT, możemy oferować naszym klientom kompleksowe usługi w zakresie oprogramowania InsERT. Bazując na naszym wieloletnim doświadczeniu i wiedzy, wdrażamy systemy ERP w firmach, zarządzamy już funkcjonującymi rozwiązaniami oraz zapewniamy wsparcie w codziennym użytkowaniu systemów firmy InsERT.

Partner InsERT - Wersja demo. Program dla Twojej firmy

Partner InsERT – Wersja demo. Program dla Twojej firmy

InsERT GT

Jest to najpopularniejszy w Polsce zestaw programów dla małych firm oraz biur rachunkowych. Dostawca oprogramowania InsERT od początku swojej działalności sprzedał ponad 500 tys. licencji na swoje systemy, wspierając tym samym ponad ćwierć miliona przedsiębiorstw. Bogactwo funkcjonalności, intuicyjna obsługa i konkurencyjne ceny to niepodważalne atuty systemów InsERT. Jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej o oprogramowaniu dla firm, zapraszamy na naszego bloga – opisujemy na nim również systemy ERP dla firm. Jako dyplomowany partner InsERT zapewniamy wdrożenie i wsparcie oprogramowania tej firmy. Poniżej przedstawiamy gamę dostępnych rozwiązań:

Subiekt GT - InsERT - Program dla firm - Sprzedaż i Magazyn

Subiekt GT

Nowoczesny i przyjazny dla użytkownika system sprzedaży z obsługą magazynów. Subiekt GT powstał z myślą o firmach oczekujących kompleksowego oprogramowania do zarządzania wieloma aspektami działalności. Pozwala on m.in. na prowadzenie bazy kontrahentów, towarów i usług oraz generowanie rozmaitych raportów i zestawień. Jako partner InsERT wdrażamy ten i inne systemy ERP dla firm.

Rachmistrz GT - InsERT - Księgowość, program dla firm

Rachmistrz GT

Oprogramowanie umożliwiające prowadzenie księgi przychodów i rozchodów oraz naliczanie podatku zryczałtowanego. System umożliwia m.in.: prowadzenie ewidencji pojazdów, środków trwałych, kartoteki partnerów biznesowych oraz wystawianie deklaracji ZUS. Oprogramowanie Rachmistrz GT jest nowoczesne i przyjazne dla użytkowników.

Gestor GT - InsERT. Program dla firm - CRM, klienci

Gestor GT

Nowoczesny system zarządzania relacjami z klientami, który organizuje pracę firmy. Oprogramowanie oferuje m.in.: łatwy dostęp do informacji o klientach, wbudowany kalendarz i moduł e-mail oraz duże możliwości personalizacji. W systemie można też zamieszczać informacje o planowanych spotkaniach czy telefonach.

Rewizor GT - InsERT - Księgowość, program dla Twojej firmy

Rewizor GT

Oprogramowanie finansowo-księgowe wspierające pełną księgowość. Jako partner InsERT polecamy to rozwiązanie małym i średnim przedsiębiorstwom. Oprogramowanie jest zgodne z aktualnie obowiązującymi regulacjami – zarówno krajowymi, jak i unijnymi.

Gratyfikant GT - InsERT - Kadry i Płace, program dla Twojej firmy

Gratyfikant GT

Nowoczesny, bogaty w funkcjonalności system kadrowo-płacowy. Rozwiązanie to sprawdzi się nie tylko w małych firmach, ale także w biurach rachunkowych. Możliwości oprogramowania można rozszerzyć za pomocą dedykowanych pakietów.

Biuro GT - InsERT - Program biura dla firm

Biuro GT

Dedykowany dla biur rachunkowych system informatyczny. Stanowi on uzupełnienie pozostałego oprogramowania z gamy InsERT GT. Dzięki temu, że posiadamy status „partner InsERT”, możemy wdrożyć to rozwiązanie i zapewnić wsparcie jego użytkownikom.

InsERT nexo

InsERT nexo to nowa, kolejna po InsERT GT, generacja programów do zarządzania małą i średnią firmą. W skład pakietu wchodzą: Subiekt nexo (system sprzedaży), Rewizor nexo (system finansowo-księgowy) i Rachmistrz nexo (program do prowadzenia księgi przychodów i rozchodów oraz ewidencji podatku zryczałtowanego). To, co wyróżnia systemy ERP dla firm InsERT, to przede wszystkim bogactwo funkcjonalności, elastyczność oraz przystępne ceny.

Subiekt NEXO - InsERT - Program dla firm. System sprzedaży

Subiekt nexo

Intuicyjny w obsłudze i nowoczesny system wspierający pracę działu sprzedaży i magazynu. Usprawni on codzienną pracę firm usługowych, hurtowni, sklepów czy warsztatów. Subiekt nexo to np. pełna obsługa dokumentów handlowych, rachunków bankowych oraz kas fiskalnych i innych urządzeń zewnętrznych.

Subiekt NEXO PRO - InsERT - Program dla firm. System sprzedaży

Subiekt nexo PRO

Poszerzona o wiele funkcjonalności wersja systemu Subiekt. Oprogramowanie Subiekt nexo PRO zostało wzbogacone o całą gamę dodatkowych rozwiązań. Wśród nich można wymienić: możliwość definiowania raportów, wydruków i własnych dostawców, obsługę szybkich płatności czy funkcjonalności dedykowane firmom z wieloma oddziałami.

Subiekt Gestor NEXO - InsERT - Program dla firm. CRM, klienci

Gestor nexo

Oprogramowanie do zarządzania relacjami z klientami. Zostało ono stworzone m.in. z myślą o gromadzeniu danych klientów, zbiorczej wysyłce wiadomości mailowych i przedstawianiu ofert. Gestor nexo jest też wyposażony w moduł umożliwiający obsługę reklamacji. Jest on intuicyjny w obsłudze i zgodny z RODO.

Subiekt Gestor NEXO PRO - InsERT - Program dla firm. CRM, klienci

Gestor nexo PRO

Rozszerzona wersja systemu zarządzania relacjami z klientami, wzbogacona o wiele dodatkowych rozwiązań. Należą do nich m.in. możliwość numeracji umów, ewidencjonowanie umów w jednym miejscu, dodawanie komentarzy do każdej umowy przez uprawnionych użytkowników czy możliwość tworzenia różnych dokumentów na podstawie stworzonej umowy.

Subiekt Rachmistrz NEXO - InsERT - Program dla firm. Księga przychodów i rozchodów

Rachmistrz nexo

System do prowadzenia księgi przychodów i rozchodów oraz ewidencji podatku zryczałtowanego. Do jego zalet można zaliczyć intuicyjną obsługę oraz liczne funkcje, które ułatwiają prowadzenie księgowości w firmie. Przykładem może być ewidencja VAT czy możliwość generowania deklaracji skarbowych. Jako partner InsERT wdrażamy go w firmach prowadzących uproszczoną księgowość.

Subiekt Rachmistrz NEXO PRO - InsERT - Program dla firm. Księga przychodów i rozchodów

Rachmistrz nexo PRO

Rozszerzona i wzbogacona o dodatkowe rozwiązania wersja systemu do obsługi uproszczonej księgowości. Użytkownicy programu mogą m.in. tworzyć własne rozwiązania, które ułatwią im pracę. Rachmistrz nexo PRO jest wyposażony także w definiowalne transakcje VAT, pozwala definiować własne typy amortyzacji i raporty oraz zapewnia pełny ślad rewizyjny – umożliwia analizę działań przeprowadzanych przez osoby pracujące w systemie.

Subiekt Rewizor NEXO - InsERT - Program dla firm. Program finansowo-księgowy

Rewizor nexo

Nowoczesny system finansowo-księgowy do sprawnego prowadzenia ksiąg rachunkowych. Pozwala on na kompleksowe prowadzenie ksiąg rachunkowych, w tym również wystawianie deklaracji skarbowych czy rozliczanie płac. Intuicyjna obsługa w połączeniu ze zautomatyzowaniem części czynności oznacza spore oszczędności czasu.

Subiekt Rewizor NEXO PRO - InsERT - Program dla firm. Program finansowo-księgowy

Rewizor nexo PRO

Rozbudowana wersja systemu finansowo-księgowego zawierająca wiele ponadstandardowych rozwiązań. Rewizor nexo PRO dedykowany jest firmom oczekującym nowoczesnego, ale dostosowanego do ich nietypowych potrzeb oprogramowania. Jako partner InsERT wdrażamy go zarówno w firmach posiadających własny dział księgowości, jak i biurach rachunkowych.

Subiekt Gratyfikant NEXO - InsERT - Program dla firm. System kadrowo - płacowy

Gratyfikant nexo

Intuicyjny, bogaty w funkcjonalności system kadrowo-płacowy. Jest on wyposażony w rozwiązania umożliwiające sprawne prowadzenie kadr i płac. Jego użytkownicy mogą m.in. generować umowy o pracę i umowy cywilnoprawne, naliczać wynagrodzenie i przygotowywać dokumenty rozliczeniowe do urzędów – np. ZUS-u. Oprogramowanie jest zgodne z RODO. Jeżeli interesuje Cię ten lub inne systemy ERP dla firm, skontaktuj się z naszym doradcą.

Subiekt Gratyfikant NEXO PRO - InsERT - Program dla firm. System kadrowo - płacowy

Gratyfikant nexo PRO

Rozszerzona wersja systemu kadrowo-płacowego, umożliwiająca indywidualizację. Gratyfikant nexo PRO został stworzony z myślą o firmach korzystających z niestandardowych rozwiązań. Pozwala on m.in. na tworzenie własnych raportów czy nietypowe opisywanie danych. Jako partner InsERT wdrażamy ten system zarówno w firmach, jak i biurach księgowych.

Subiekt Biuro NEXO - InsERT - Program dla firm. System wspomagający prace biura księgowego

Biuro nexo

Nowoczesny system wspomagający pracę biura rachunkowego. Oprogramowanie Biuro nexo zostało zaprojektowane tak, aby zautomatyzować czynności w biurze rachunkowym i usprawnić komunikację z klientami. To drugie zadanie realizowane jest też poprzez specjalny portal. Pracownicy biura rachunkowego w jednym miejscu mogą zamieszczać m.in. warunki współpracy z poszczególnymi klientami czy cenniki.

Vendero - InsERT - Program dla firm stron WWW

Vendero

Rozwiązanie łączące sklep internetowy, witrynę z ofertą oraz firmowy serwis WWW. To aplikacja dedykowana użytkownikom korzystającym z systemu InsERT GT lub InsERT nexo, za pomocą której w zaledwie kilka minut można stworzyć np. e-sklep. W przypadku sklepu internetowego możliwa jest sprzedaż towarów z oprogramowania Subiekt GT lub Subiekt nexo.

Navireo - Program ERP dla firm

Navireo

Navireo należy do kompleksowych rozwiązań informatycznych, jakimi są systemy ERP dla firm wspomagające zarządzanie. System ten przeznaczony jest dla przedsiębiorstw, które poszukują nowoczesnego i niezawodnego narzędzia usprawniającego działalność firmy. Oprogramowanie zostało stworzone z myślą o firmach średnich, ale może być z powodzeniem stosowane również przez małe i duże przedsiębiorstwa. Posiada pełen wachlarz funkcji potrzebnych do sprawnego zarządzania przedsiębiorstwem – od obsługi działu handlowego, sklepu i magazynu, przez operacje księgowe i finansowe (deklaracje skarbowe i ZUS, rozrachunki, księgi rachunkowe), aż po prowadzenie działu kadr i naliczanie wynagrodzeń dla pracowników. Navireo dostosowane jest do obowiązujących w Polsce przepisów oraz do wymogów Unii Europejskiej. Oferujemy nie tylko wdrożenie tego systemu, ale także wsparcie podczas jego użytkowania (posiadamy tytuł „partner InsERT”).

Kontakt

Jeśli potrzebujesz wsparcia w zakresie oprogramowania insERT, skontaktuj się z nami.

Skontaktuj się