Chmura

Biznes

Wiele firm w obliczu zakupu nowej infrastruktury informatycznej zadaje sobie pytanie czy nie przenieść aplikacji do postaci SaaS? Chmura jest rozwiązaniem chętnie stosowanym przez firmy o rozproszonej architekturze. Jest to rozwiązanie, które pozwala klientom skoncentrować się na swojej podstawowej działalności. Chmura zapewnia skalowalną i elastyczną infrastrukturę IT. Dostarczamy użytkownikom gotowy produkt. Na nas delegowane są prace związane z zarządzaniem sprzętem, ciągłością działania, bezpieczeństwem, kopiami zapasowymi.

Aplikacje

Dla naszych klientów udostępniamy aplikacje pakietu InsertGT w Chmurze. Dane przechowywane są na serwerze zdalnym i dostarczane są przez Internet. Udostępnione aplikacje można uruchomić za pomocą przeglądarki internetowej na dowolnym urządzeniu z dowolnego miejsca lub za pomocą interfejsu w systemie Windows.

Elastyczność

Budowa chmury oparta jest o zasoby a nie fizyczne jednostki serwerowy, która umożliwia skalowalność zasobów obliczeniowych, dostęp do większych zasobów w zależności od czasu. Pozwala precyzyjnie i dynamicznie przydzielać zasoby tam, gdzie są one niezbędne. Każdy klient może określić swoje krytyczne procesy, daty, w których dedykowane są odpowiednie pule zasobów obliczeniowych (CPU, pamięć).

 

Chcesz dowiedzieć się więcej lub planujesz wdrożenie chmury w swojej firmie?

Skontaktuj się z nami.

Skontaktuj się z nami